Megoldott

Roncsautó foglalja a helyet

Anonim Járókelő

Roncsautó foglalja a helyet a Rákóczi Liget melletti utcában.

Az autó hónapok óta ott áll, a műszaki vizsgája 2019.09.02-én lejárt.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 97-105/A

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték!
  • vehicular cyclist hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes, Csepelen nem azt válaszolják, hogy van rajta hatósági jelzés, meg hogy az esztétikai állapota nem zárja ki, hogy üzemképes legyen, hanem intézkednek. Szemben a Föri meg néhány, pl. zuglói köz...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám:3343/024-271/19

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentését, intézkedünk.

    Budapest, 2019.10.24

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő(13033)

    2019-10-22 20:28 időpontban Járókelő.hu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétlopott kerékpárroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0517-Városháza Park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Vámház körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére