Megoldott

Összefirkált utcanévtábla

A Nagyajtai utca és Torockó tér sarkán egy csúnyán összefirkált utcanévtábla.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, megpróbáljuk letisztítani a táblát, amennyiben az nem sikerül, úgy az idei utcanévtábla-csere programunk keretében kicseréljük.

    Üdvözlettel,

    II. Kerületi Önk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Lőrincz Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Gusztustalan firka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Napraforgó köz (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Margaret Bridge Buda (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére