Megoldatlan

Közvilágítás hiánya

FRISSÍTÉS 2020. 03. 08.
---
Kedves Járókelők! A Kajla kutyafuttató nagyon klassz lett, csak este koromsötét. A közeli lámpa is épp ellenkező irányba világít. Így szinte lehetetlen észrevenni, hogy egy kutya épp elvégezte a dolgát, egyesek pedig a sötétséget búvóhelynek használják és italoznak, stb. Erre szeretnénk megoldást. Üdvözlettel, Nitkovszki Stanislaw

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Barátság tulipánkert

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Nitkovszki Stanislaw hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelők! Még nem tapasztaltam változást.
  • Nitkovszki Stanislaw visszajelzésére vár.

  • Nitkovszki Stanislaw hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper! Köszönöm szépen!
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentését a Kajla kutyafuttató közvilágításának a fejlesztése érdekében. Tájékoztatom arról, hogy kollégáim megvizsgálják a kutyafuttató közvilágításának fejlesztésé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Járókelők! A Kajla kutyafuttató nagyon klassz lett, csak este koromsötét. A közeli lámpa is épp ellenkező irányba világít. Így szinte lehetetlen észrevenni, hogy egy kutya épp elvégezte a dolgát, egyesek pedig a sötétséget búvóhelynek használják és italoznak, stb. Erre szeretnénk megoldást. Ü...

  • Nitkovszki Stanislaw hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő! A helyzet változatlan a kutyafuttatóban. Üdvözlettel, Stanislaw
  • Nitkovszki Stanislaw visszajelzésére vár.

  • Nitkovszki Stanislaw hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • IV. kerület Újpest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A jövő év február 28-ig megvizsgájuk közvilágítás kíépítésének lehetősgét. Erdeményéről és döntésünkről tájékoztatás adunk.
    Tisztelettel:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Nitkovszki Stanislaw hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a gyors intézkedést. A BDK is nagyon hamar válaszolt, mint legutóbb is, amikor égőt kellett cserélni. Forduljak akkor az önkormányzathoz, vagy megteszik? Üdvözlettel, Stanislaw
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a BDK Kft. nem foglalkozik hálózat fejlesztéssel. Forduljon a területileg illetékes Önkormányzathoz kérésével.
    Engedje meg, hogy tájé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Áramütés veszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruzicska Tünde
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szabolcsi Bence tér (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Utcai lámpa nem világít.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    József Attila utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére