Válaszra vár

Lassan újra aktuális

Kérem, szíveskedjenek elvinni a fenyőfát!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 41/c

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "XVII. kerület"-ra.

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    FKF
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás vagy szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fodormenta utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére