Megoldott

Vezetékről lógó tornacipők

A VI. kerület Dessewffy u. 24. előtt egy vezetéken két pár tornacipő lóg.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Dessewffy u. 24

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére