Megoldott

Hiányzó aszfalt réteg

Közmű javítás kb egy hónapja befejeződött, de az aszfalt réteg azóta sem kerület pótlásra a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 17

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Micsoda hatékonyság! Bejelentem és egy óra múlva már le is aszfaltozták.
    Zárható, köszi!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Gazos útpadka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére