Megoldott

Kidőlt sebességkorlátozó tábla, ottmaradt csonk

A tábla hetekkel ezelőtt (vagy van az talán 2-3 hónapja is) kidőlt, aztán teljesen le is tört. Most félredobva hever, a földből meg kiáll a csonkja.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Vágóhíd u. 1

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kotta Szilárd hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla helyreállítva, probléma megoldva.
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kotta Szilárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    3 poller hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Blaha Lujza tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Ady Endre út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére