Megoldásra vár

Lekopott zebra

Tisztelt Budapest Közút!

Kérem, hogy újítsák fel a gyalogátkelőhely lekopott útburkolati jeleit a Kútvölgyi úton, a Virányos útnál! A gyalogátkelőhely kanyarban van, ezért különösen balesetveszélyes!
Előzmény (ugyanúgy néz ki mint 2017 novemberében): https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/25142/lekopott-zebra

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Kútvölgyi út 12

Hozzászólások

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem járok erre mostanában.
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepelt ugyan, de az ilyen célra fordítható pénzügyi forrásaink
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kanczler Bence
    Zugligeti út 64. (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Alma utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére