Megerősítésre vár

Rosszul kijelölt ideiglenes forgalmi sáv

Anonim Járókelő

Az Erzsébet híd alatt a pesti oldalon észak felé haladó sávban az ideiglenes forgalmi sáv rendkívül átgondolatlanul lett kialakítva. Az északi irányba haladó hosszabb buszok nem férnek mert el a déli irányba haladók elöl egyébként is elzárt területre már nem hajthatnak rá.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Jane Haining rkp. 1435

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük. A Március 15. téren a FŐTÁV kivitelezési munkái miatt kialakított ideiglenes forgalmi rend van érvényben.
    A kivitelezővel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B K
    Károly körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére