Megerősítésre vár

Szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

A VIII, kerületi Asztalos Sándor utca felújításakor megváltozott a korábbi parkolási rend is, a házak oldalán kerültek kialakításra felfestett parkoló helyek. Enek következtében a 16 szám alól nagyon nagyon baleset veszélyes a kihajtás. Az úttest nagyon keskeny, 2 teherautó már el sem fér egymás mellett, de a személyautók is csak alig, kikanyarodáskor meg már eleve átlógunk a szembe jövő sávokba. Ezt nehezíti, hogy mindkét irányba nagy a forgalom, legalább 50 km/h sebességgel jönnek, de sok esetben gyorsabban is. A Hungária körút felől pont egy kanyar után van a kihajtás, így váratlanul bukkannak fel a kocsik, amiket a szabálytalanul parkoló autóktól nehezen, csak az utólsó pillanatban lehet észre venni. A kikanyarodás mindkét irányba csak nehezen oldható meg. Az illetékesek a 16 számnál, ahol több tucat autó fordul meg naponta, a kijárat mellett mindkét oldalon 1-1 parkolóhelyet megszüntettek, hogy elősegítsék a kihajtást, a korábbi parkolók helyén forgalomtól elzárt területet alakítottak ki. Ezen a területen rendszeresen szabálytalanul parkolnak autók, így veszélyes a kihajtás. Kérjük az illetékeseket, hogy rendszeresen, napközben többször is ellenőrizzék a szabálytalan parkolást és bírságolják a szabálytalankodókat, hogy fenntartsák az előírt parkolási rendet.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Asztalos Sándor út 16

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos minden nap akad szabálytalanul parkoló autós ezen a helyen, azóta is
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Járókelő Józsefvárosi Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentését! A területért felelős körzeti rendész felkereste az Asztalos Sándor út 16. szám alatt található telephelyet és tájékoztatta az ott dolgozókat a felmerült p...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Közterület-felügyelet Ügyosztály

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "VIII. kerület Közterület-felügyelet Ügyosztály"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jogsértés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tisztes utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helytelen irányú parkolók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Villám utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére