Megerősítésre vár

Kifakult táblák

A Kossuth Lajos utca és Nagy Győri István utca sarkán teljesen kifakult két jelzőtábla.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kossuth Lajos utca 21-29

Hozzászólások

  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő terület forgalmi rendjét felülvizsgáltuk. A feleslegessé vált, kopott közúti jelzőtáblák megszüntetésére a szükséges intézked
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére