Megoldott

Hiányzó poller + favédő korlát

7. kerület Dózsa Gy. út 76. sz. előtt valaki kiszedte az egyik pollert, így az autósok rendszeresen felhajtanak a járdára és egy facsemete gyökérzónájára. A poller a helyszínen van, csak vissza kéne betonozni, h ne legyen kiszedhető. A facsemete köré vissza kell építeni a fa védőkorlátot (a maradványai szintén láthatók az egyik képen).

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dózsa György út 76

Hozzászólások

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!

    Igen, és akkor ki is küldöm a Főkertnek. Úgy is két különböző probléma :)
  • Olga Dmitrijevna hozzászólt a bejelentéshez.

    A favédő korlát visszaállításában ki az illetékes? Bejelentsem újra csak a korlátot?
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Olga Dmitrijevna hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszatették a pollert :)
  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Olga Dmitrijevna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére