Megoldott

Elhagyott bevert ablakú autó

Az Üllői úton a felüljáró alatt, a stadion oldalán áll egy elhagyott autó.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt. 36

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott, mehet ez is megoldottra.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A napokban megnézem, h ott van-e még.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos hátul van ennek is, hacsak le nem esett azóta...
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    volt hátrébb egy másik elhagyott is arra írták.
    Erre meg azt ,hogy rendszámos
  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Milyen fiat punto? A kepen aa bejelentett kocsi egy citroen berlingo.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    És persze még mindig ott rohad...
  • vehicular cyclist hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszalélésszerű közterületi romtárolás. Tudják, hogy a közteresek nem viszik el, ha van rajta rendszám. Ezért lepik el a várost a roncsok.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Áprilisban( https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/44724/a-konyves-kalman-krt-es-az-ulloi-ut-sarkan-parkolo-auto ) és júliusban( https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/49278/elhagyott-autok ) is...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére