Megoldott

Van baj

FRISSÍTÉS 2019.12.02.

Sajnos megint leszakadt.

------
Kérem, tegyék rendbe a letört elemeket az aluljáróban!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • SRS Lantal hozzászólt a bejelentéshez.

    Szombaton 12.07. a helyére került a leszakadt lemez.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, tegyék rendbe a letört elemeket az aluljáróban!"-ról "FRISSÍTÉS 2019.12.02. Sajnos megint leszakadt. ------ Kérem, tegyék rendbe a letört elemeket az aluljáróban!"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos megint leszakadt.
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    A követ és a kábel csatornát megcsinálták.
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    ...mindezen rongálás a kamera jelenlétében!
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére