Megoldott

Rosszul beállított lámpaprogramok.

Anonim Járókelő

Frissítés 2019.11.14.: Még nem igazán látható hogy történt volna valami is a lámpák programozásával sajnos.
---
A Méta utca három kereszteződésében lévő lámpák a rossz beállítások miatt jelentős torlódást okoznak, idáig sem volt túl jó a helyzet, de a Besence utcai lámpa beüzemelésével ez csak még rosszabb lett, kérjük az illetékes szervet, hogy vegye a fáradságot és tartson terepszemlét, figyelve a forgalmat hogy miként lehetne ezen a rossz helyzeten javítani, ha már nem kőrforgalom került kialakításra. A képeken jól látszódik hogy mekkora a torlódás, és hogy mi okozza a problémát.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Tülök u. 63

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Méta utcai jelzőlámpákkal kapcsolatban korábbi válaszunkban is arról tájékoztattuk, hogy a jelzőlámpák hangolásában lépett fel meghibásodás. A hiba javítása többlépcsős, melyet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A Méta utca három kereszteződésében lévő lámpák a rossz beállítások miatt jelentős torlódást okoznak, idáig sem volt túl jó a helyzet, de a Besence utcai lámpa beüzemelésével ez csak még rosszabb lett, kérjük az illetékes szervet, hogy vegye a fáradságot és tartson terepszemlét, figyelve a forgalmat hogy miként lehetne ezen a rossz helyzeten javítani, ha már nem kőrforgalom került kialakításra. A képeken jól látszódik hogy mekkora a torlódás, és hogy mi okozza a problémát."-ról "Frissítés 2019.11.14.: Még nem igazán látható hogy történt volna valami is a lámpák programozásával sajnos. --- A Méta utca három kereszteződésében lévő lámpák a rossz beállítások miatt jelentős torlódást okoznak, idáig sem volt túl jó a helyzet, de a Besence utcai lámpa beüzemelésével ez csak még rosszabb lett, kérjük az illetékes szervet, hogy vegye a fáradságot és tartson terepszemlét, figyelve a forgalmat hogy miként lehetne ezen a rossz helyzeten javítani, ha már nem kőrforgalom került kialakításra. A képeken jól látszódik hogy mekkora a torlódás, és hogy mi okozza a problémát."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem igazán látható hogy történt volna valami is a lámpák programozásával sajnos.????
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest XVIII. kerület Méta utcai torlódással kapcsolatosan tájékoztatjuk, hogy a Szentlőrinci út – Méta utca útvonalon a jelzőlámpás csomópontok összehangolásában lépett fel m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére