Megoldásra vár

Térkő probléma

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2020.02.13.:
A bejelentő válasza:
"feltöltök pár képet a helyzetről. Így most végignézve az eredeti képet és ezt (pár pont a másik irányból van) szerintem itt nem arról van szó, hogy azóta megint javították csak megint rosszul sikerült, hanem szimplán nem csináltak semmit. Nem tudom, hogy mennyire megy át a képeken, hogy a megbontás helyén a javítás gyatra minőségű és én mint adófizető állampolgár ezt nem tudom elfogadni. Raktam fel egy képet arról is, hogy mennyire más, ahol nem volt megbontva"
-----------------

A Bikás park egyik részén kb 2 hónapja volt egy felbontás de sajnos a visszarakott térkövek össze-vissza állnak. Kérjük szépen a javítást.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Unnamed Road

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt hadd kérdezzem meg, hogy ezek szerint az önkormányzat végezte el hanyagul ezt a munkát? Vagy volt egy vállalkozó? Ha volt vállalkozó, akkor nincs valami jótállás a munkára? Illetve ha volt, ha nem...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.03.03. 12:59 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Bikás park egyik részén kb 2 hónapja volt egy felbontás de sajnos a visszarakott térkövek össze-vissza állnak. Kérjük szépen a javítást."-ról "FRISSÍTÉS 2020.02.13.: A bejelentő válasza: "feltöltök pár képet a helyzetről. Így most végignézve az eredeti képet és ezt (pár pont a másik irányból van) szerintem itt nem arról van szó, hogy azóta megint javították csak megint rosszul sikerült, hanem szimplán nem csináltak semmit. Nem tudom, hogy mennyire megy át a képeken, hogy a megbontás helyén a javítás gyatra minőségű és én mint adófizető állampolgár ezt nem tudom elfogadni. Raktam fel egy képet arról is, hogy mennyire más, ahol nem volt megbontva" ----------------- A Bikás park egyik részén kb 2 hónapja volt egy felbontás de sajnos a visszarakott térkövek össze-vissza állnak. Kérjük szépen a javítást."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    feltöltök pár képet a helyzetről. Így most végignézve az eredeti képet és ezt (pár pont a másik irányból van) szerintem itt nem arról van szó, hogy azóta megint javították csak megint rosszul sikerült...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megnéztem. Nem tudom, hogy csináltak-e vele valamit, de láthatóan most sem tökéletes az biztos, én ez alapján nem fogadnám el, mert láthatóan kilóg a többi közül. De ha kell, csinálok majd egy fénykép...
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.10.28. 11:24 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére