Megoldott

Roncsauto (es tarsai)

A Szolokert kozben tobb elhagyott auto is varja jobb sorsat - autoszerelo uzemek az utcaban - ezek kozul a csatolt rendszam nelkuli.
Kerem elszallitani illetve ha lehetseges a tobbi varakozonal is jelezni a tartos kozterulet foglalast.
Koszonom

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szőlőkert köz 9

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Ádám!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonság...
  • Vaszi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    nincsenek ott ezek sem!
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A többi eltűnt.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Na ott van még a Trajet, újonnan a Buick, de az külön lett bejelentve, meg az olasz Ulysse.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Most jó sokat elvittek belőle. Azért maradt még, de itt legalább tesznek ellene.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu!”

    Bejelentését megköszönve tájékoztatom, hogy az abba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A lényeg, hogy nincs változás.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nincs semmi változás, majd írom, mik vannak ott. De egyelőre semmi pozitív.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik u. 7.
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu „!

    Bejelentését megköszönve tájékoztatom, hogy az a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére