Megoldásra vár

Graffitis tábla

Össze firkálták a táblát.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Szanatórium u. 11

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Anita!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla cseréjére intézkedtünk, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@0
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére