Megoldott

Hűtőszekrény kidobva a Gömb utcai kerékpárút mellett

Hűtőszekrény kidobva a Gömb utcában a zöldterületen. Vajon mire gondolt embertársunk, amikor ide helyezte a szemetét? Kérjük az illegálisan lehelyezett hulladék elszállítását. Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hajdú utca

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!
    Az illegálisan lerakott hulladékok elszállításra került. Továbbra is várjuk észrevételeit levélben és honalpjainkon egyaránt!

    Tisztelettel,
    Varga Judit
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Szemet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: H D
    Tatai utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kádár utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kádár utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére