Megoldott

Szomorú fűz

Szomorú szegény fűzfa, mert rendszeresen alá parkolnak a buta emberek.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Sokat javult a helyzet. Már csak néha áll itt egy-egy autó. Megoldva.
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Legyen megoldásra vár, és majd figyelem, hogy hosszabb távon van-e javulás.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyönyörű. Csak öt kocsi áll ott, ahol nem szabad.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Csendélet. Bár szívesebben káromkodnék.
  • Magyar János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvileg ott pollerek, láncokkal összekapaszkodva őrizték a rendet??
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden reggel. Kérem újra küldeni!
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére