Megoldatlan

Építési hulladék utcára helyezése

Frissítés
2020.03.31.

Tisztelt Szolgálatató, tisztelt Varga Judit!

Sajnos a lenti elszállításra biztos, hogy nem került sor. Másnap 12.05-én megnéztem, és mind ugyanott és ugyanúgy volt.

Azóta is ott vannak ezek a törmelékek, hulladékok, sőt azóta még magasabbra nőtt a kupac, még többet hordtak ide!!
Még egyszer a pontos cím: Mosoly u. 52 felőli oldalon a Mosoly-Nővér utca sarok zöld területe.

Ismételten kérem intézkedésüket.

---------------------

Budapest 13. kerületében a Nővér utca 40-42. előtti zöld területre építési hulladékot öntöttek ki.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Nővér u. 42

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapest 13. kerületében a Nővér utca 40-42. előtti zöld területre építési hulladékot öntöttek ki."-ról "Frissítés 2020.03.31. Tisztelt Szolgálatató, tisztelt Varga Judit! Sajnos a lenti elszállításra biztos, hogy nem került sor. Másnap 12.05-én megnéztem, és mind ugyanott és ugyanúgy volt. Azóta is ott vannak ezek a törmelékek, hulladékok, sőt azóta még magasabbra nőtt a kupac, még többet hordtak ide!! Még egyszer a pontos cím: Mosoly u. 52 felőli oldalon a Mosoly-Nővér utca sarok zöld területe. Ismételten kérem intézkedésüket. --------------------- Budapest 13. kerületében a Nővér utca 40-42. előtti zöld területre építési hulladékot öntöttek ki."-ra.

  • Toth Zsuzsa hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Szolgálatató, tisztelt Varga Judit!

    Sajnos a lenti elszállításra biztos, hogy nem került sor. Másnap 12.05-én megnéztem, és mind ugyanott és ugyanúgy volt.
    A lenti képeket 12.19-én készített...
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!
    Az építési törmelék elszállításra került. Továbbra is várjuk észrevételeit levélben és honalpjainkon egyaránt!

    Tisztelettel,
    Varga Judit
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Toth Zsuzsa bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Szemet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: H D
    Tatai utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kádár utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kádár utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére