Megoldott

Parkolóban hagyott sitt

Közmű javítás után a parkolóban hagyták a sittet. Kérnénk elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Peterdy u. 4

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma elszállítottak a sittet.
    Köszi!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00052882

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00052882 azonosítószámú, Budapest Peterdy u. 4. szám el
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos semmi változás...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhullott állati tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Péterfy kórházban sok a csótány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttesten galambtetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére