Megoldatlan

Teljesen lekopott egy gyalogos átkelő felfestése a Szent Gellért téren

FRISSITÉS 2020.10.07

Amelyik teljesen le volt kopva, azt újrafestették. Amelyik kicsit jobb állapotban volt, azt nem, így most az kopott el szinte teljesen.

===

A Szent Gellért téren (a Budafoki út és a Műegyetem rakpart sarkán) szinte láthatatlanná vált egy gyalogos átlekőhely felfestése. A járdasziget túloldalán (a műszaki egyetem felé) még éppen látszódik, de szerintem annak sem ártana egy újrafestés.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért tér - Műegyetem

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Az idei évi felújítási programunk összeállítása már megtörtént, annak végrehajtása folyamatban van.
    Kérését rögzítettük, a jövő évi program összeállít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szent Gellért téren (a Budafoki út és a Műegyetem rakpart sarkán) szinte láthatatlanná vált egy gyalogos átlekőhely felfestése. A járdasziget túloldalán (a műszaki egyetem felé) még éppen látszódik, de szerintem annak sem ártana egy újrafestés."-ról "FRISSITÉS 2020.10.07 Amelyik teljesen le volt kop...

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Amelyik teljesen le volt kopva, azt újrafestették. Amelyik kicsit jobb állapotban volt, azt nem, így most az kopott el szinte teljesen.
  • Fejes Tibor visszajelzésére vár.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kapcsolódó bejelentések alapján megoldásra vár.
    Ezeket a képeket március 5-én készítettem, addig biztosan nem történt változás.
  • Fejes Tibor visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ahogy az előző válaszunkban leírtuk, a burkolati jelek felújítása folyamatosan történik, a tárgyi felújításra az időjárás és a kapacitásaink függvényében hamarosan sor kerül.

    Üdv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    “Nagyon okos” válasz, ha van tábla nem kell az út burkolatát festeni. A másik európai városokban a villogó lámpákkal kiegészítenék a gyalogos átkelőhelyeket. Budapesten zebrák nincsenek.
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fejes Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére