Megoldott

Lomtalanításból hátramaradt hordók

Két nagy méretű, ismeretlen tartalmú műanyag hordó maradt hátra a szerda (2015-04-29) reggeli lomtalanítás után. Remélem, hogy ezeket majd összeszedegeti egy veszélyes anyagokat összegyűjtő FKF autócska, de nem vagyok biztos benne.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a lomtalanítás az FKF Nonprofit Zrt. évente egyszeri, külön díjazás nélküli lakossági szolgáltatása, amely során a h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Eduka bachee hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma délután valamikor elszállításra kerültek a hordók. Hogy mely illetékes vitte el, s mikor, azt sajnos nem láttam, de a lényeg, hogy már nincsenek ott!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Eduka bachee bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Vasárnap van sietünk?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére