Megoldott

Használaton kívüli furgon

A 19. kerületi Kós Károly tér 9 előtt már több, mint egy éve áll egy használaton kívüli, defektes furgon és foglal egy parkolóhelyet.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kós Károly tér 9

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Bándi Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autó már nincs ott, köszönöm az eljárást az ügyben!
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2019. szeptember 30-án érkezett 52701. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Bándi Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs robogó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hadak útja (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére