Megoldott

Eltömődő víznyelő a Széll Kálmán térnél

Anonim Járókelő

A Széll Kálmán térnél a Szilágyi Erzsébet fasor elején az útpálya mellett az egyik víznyelőt teljesen ellepte a gaz, a szélén lévő rácsok is megteltek földdel. Kérjük gondoskodjanak kitisztításáról.

@FCSM

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Széll Kálmán tér 15

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították az
    eldugult víznyelőt.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs vezető
    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    --------
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére