Megoldott

Régi korlát a Szent Imre téren

Csepelen a Szent Imre téren lecserélték a teret körülvevő korlátokat, de a buszmegálló felőli oldalon a dohánybolt mellett ott maradt egy régi, ami nagyon nem illik a tér megújult formájába.
Az új utcanévtáblák kihelyezésekor egy részét a régi korlátnak elbontották de ez itt maradt.
Javaslom elbontani ezt a korlát darabot is és szükség esetén az új típusú korláttal pótolni.
A tér másik végében az új korlátból is lebontásra került egy rész az utcanévtábla kihelyezésekor, azok az elemek lehet, hogy itt felhasználhatóak lennének.
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 13

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Elbontották, köszönöm!
  • Bardócz Csaba visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szeretnénk megköszönni, hogy észrevételével segíti a kerületben végzett munkánkat. A lakosság odafigyelésével, jó indulatú visszajelzéseivel tudunk közösen kialakítani egy élhetőb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ivókút létesítése játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Kokilla tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére