Megoldatlan

Sötét sikátor

Csepel, Kossuth Lajos utcában a zöld színű tetőszerkezet alatt, a tető aljára szerelt lámpákból több nem működik, egyes részeken elég sötét van emiatt.
A képek a SPAR felőli oldalon készültek, de a probléma mind a két oldalon tapasztalható.
Kérem, javítsák a lámpákat!
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 85-99

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Bardócz Csaba visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Még várunk a megoldásra.
  • Bardócz Csaba visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Dejó, köszönöm szépen! :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/5008/1/2019/V3

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunknak címzett, éjszakai világítás hiányával kapcsolatos levelét
    2019. szeptember 27-én köszönettel megkaptuk, a benne felvetettekkel kapcsol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére