Megoldott

Hiányzó fényterelő és összefirkált zöld jelzés továbbra is

2016. május 23.-án küldtem az az első bejelentést, de azóta nem történt változás!
Csepelen a Katona József utca - Kassai utca kereszteződésben az egyik jelzőlámpa piros részéről hiányzik egy fényterelő és összefirkálták a zöld jelzést. Kérem, javítsák! Köszönöm szépen!
Előzmények:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/23472/hianyzo-fenyterelo-es-osszefirkalt-zold-jelzes-meg-mindig
http://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/11735/hianyzo-fenyterelo-es-osszefirkalt-zold-jelzes

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Katona József u. 62

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, köszönöm szépen!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Csaba!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Bardócz Csaba visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük az XXI. Katona József utca - Kassai utca csomópontban észlelt hiányzó fényterelővel és rongált zöld maszkkal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását ismételten megr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Színesfém utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megdőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Varrógépgyár utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére