Megoldott

Gyalogátkelő zöld jelzése nem világít

Az Aradi utca Teréz körút kereszteződésében, az Aradi utcán lévő gyalogátkelő jelzőlámpájának zöld jelzése nem működik.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 24

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Erdős Szilveszter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva! Köszönöm :)
  • Erdős Szilveszter visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VI. Teréz krt. - Aradi utca csomópontban észlelt, nem működő gyalogos jelzéssel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Erdős Szilveszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére