Megoldatlan

balesetveszélyes aknafedél

A Szent Korona utca 1-3 előtt az aknafedél annyira rossz állapotban van, hogy a gyalogosokra balesetveszélyes. Az aknafedél mielőbbi helyreállítására szükséges lenne.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Stankovics Andor hozzászólt a bejelentéshez.

    Mintha valaki maga sokalta volna meg, de már nem balesetveszélyes!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük a Magyar Telekomnak.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Stankovics Andor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos ugyan olyan rossz állapotban van, semmi változás. :-(
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/5256/balesetveszelyes-aknafedel/fr...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Stankovics Andor hozzászólt a bejelentéshez.

    A Magyar Telekom Nyrt nem nagyon csipkedi magát, hogy kijavítsa az aknát. Semmi változás nincsen. :-(
  • XVI. kerületi Önkormányzat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Stankovics Andor Úr!

    Bejelentését továbbítottam a Magyar Telekom Nyrt - nek, hogy intézkedjenek a hibahely javításáról.

    Molnár László
    XVI. kerület Önkormányzat
    Kerületfejlesztési és Üzemelt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    De milyen szépen füvesítettek mellette...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére