Megoldott

Önmagát felszedni képtelen törmelék

Kb. 2 hete volt egy baleset a nemzetközi röptérre vezető úton és a törmelék - nem meglepő módon - ott maradt.
Ezúton szeretném felhívni az illetékes társaság figyelmét, hogy amúgy az egész útra ráférne egy takarítás. Tessenek csak ott körbenézni!
Egy olyan útról van szó, amin turisták tízezrei járnak nap, mint nap.

(Itt az oldalon a térkép Gyömrői utat enged megjelölni, de a gyorsforgalmiról van szó, a szolnoki vasútvonal feletti híd után.)

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyömrői út 140

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!%

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt terület megtisztítását
    munkatársaink szeptember 30-án elvégezték.

    Tisztelettel:

    FKF Nonprofit Zrt.
    https...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem FKF inkább? :)
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Jakab Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiöntött festék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zoltan Pongracz
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kőbánya alsó vasútállomás (Mázsa tér) (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Pongrácz úti lakótelep (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére