Megoldásra vár

kiszáradt fa, hiányzó fák

Anonim Járókelő

A bemutatott területen összesen legalább 6 fa elférne, helyette egy kiszáradt fa van, amire felkapaszkodott egy élősködő növény.
Miért volna itt szükség fákra?
1. Naponta rendszeresen 5-6 órás dugók alakulnak ki ezen az úton, pedig itt emberek is laknak és lélegeznek.
2. A környező kis, csendes, zöldövezeti kertes utcákban (van köztük zsákutca és olyan is, amelynek egyik oldalán töltés, másik oldalán barna övezet van) mindenhová fákat ültettek az előző években, csak A Hauszmann Alajos utcában nem, pedig itt megy át a budai forgalom nagy része, akik Szerémi úton Pestre akarnak menni. Oda telepítették az új fákat, ahol már eleve sok fa volt, mind az út mellett, mind a kerten belül.
3. A forgalmas, zajos utcában lakók is megérdemelnék a szebb környezetet, nemcsak azok, akik már eleve zöldövezetben laknak.
4. Az utcában a közvetlen környéken fakivágások történtek az utóbbi években, mindenféle kompenzáció nélkül!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hauszmann Alajos u. 6

Hozzászólások

  • Kutyina Olga megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.10.17. 10:55 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére