Megoldatlan

Üres fahely

Tiszltelt Illetékes!
Az Általános Iskola mellett található egy üres fahely.
A google felvétele alapján 2018-ban még volt ott fa, feltehetőleg vihar vagy baleset folytán sérülhetett meg.
Kérném a pótlását amint lehetséges.
Előre is köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Csurgói út 19

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított közel 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Pál András visszajelzésére vár.

  • Wagner Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.09.01. 10:59 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás. Bár gazból már majdnem egy fa nőtt oda.
  • Pál András visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.10.09. 14:16 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére