Megoldott

Sávelőjelző tábla az Attila úton - már késő

Az Attila úton igen hosszan ott a záróvonal. Az első előjelző tábla, ami figyelmeztet, hogy a belső sávból csak balra szabad kanyarodni már a záróvonal kezdete után található. Ha gyanútlanul a belső sávban megyek, szabályosan egyenesen nem tudok továbbmenni.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (524)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Észrevételével kapcsolatban illetékes s...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Zoltán K. hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy láttam áthelyezték. Valaki meg tudja erősíteni?
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • K Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla és sávfelfestés nem egyezik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem bekapcsolt gyalogoslámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zebra igénylése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Molnár Dénes
    Illetékes: Budapest Közút
    Csalogány utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére