Megoldatlan

Jó lenne egy zebra

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2019.12.05.:
A bejelentő válasza: A mostani havazás alkalmával nagyon szépen látszott, hogy rengetegen kelnek át itt, rendkívül balesetveszélyes ez így. (Ld. az újabb csatolt képet)
----------------

Tisztelt Illetékes!

Kérem fontolják meg, hogy a Bogdánfy utcában a Warga László útnál gyalogátkelőhelyet alakítsanak ki.

A jelzett helyen folyamatos a szabálytalan átkelés, sokszor nagyobb csoportokban kelnek át többen, az igény egy átkelőhelyre nagyon nagy.

Köszönöm a munkájukat

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bogdánfy u. 1-1

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes nem tervezi a beruházást.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Kérem fontolják meg, hogy a Bogdánfy utcában a Warga László útnál gyalogátkelőhelyet alakítsanak ki. A jelzett helyen folyamatos a szabálytalan átkelés, sokszor nagyobb csoportokban kelnek át többen, az igény egy átkelőhelyre nagyon nagy. Köszönöm a munkájukat"-ról "FRISSÍTÉS 2019.12.05.: A bejelentő válasza: A mostani havazás alkalmával nagyon szépen látszott, hogy rengetegen kelnek át itt, rendkívül balesetveszélyes ez így. (Ld. az újabb csatolt képet) ---------------- Tisztelt Illetékes! Kérem fontolják meg, hogy a Bogdánfy utcában a Warga László útnál gyalogátkelőhelyet alakítsanak ki. A jelzett helyen folyamatos a szabálytalan átkelés, sokszor nagyobb csoportokban kelnek át többen, az igény egy átkelőhelyre nagyon nagy. Köszönöm a munkájukat"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A mostani havazás alkalmával nagyon szépen látszott, hogy rengetegen kelnek át itt, rendkívül balesetveszélyes ez így. Kérlek küldjétek el a kerület részére is, hátha valaki belátja, hogy súlyos bales...
  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 52333-as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A Bogdánfy Ödön utcában gyalogátkelőhely létesítésével kapcsolatban az alábbi választ adjuk:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére