Megoldatlan

Parkoló autók a járdán és a park füvén - gyalogosok az úttesten közlekedhetnek

FRISSÍTÉS 2020.01.31.:

Sajnálom, de ez számomra nem válasz. Miért lenne magánterület a Germanus Gyula park, és a szélén vezető gyalogút ??!
Amúgy pedig egyértelmű: az Irgalmasok épületbővítésén dolgozó személyek és cégek parkolnak a tilosban, mert csak munkanapon van ez így, ill. a dolgozós szombatokon.
Miért nem vásárol(tat)nak az építőcéggel valahol parkolóhelyeket, hogy ne közterületet foglaljanak el ?

-----

FRISSÍTÉS 2020.01.29.:

A II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport válasza:
"Ezt az ügyet már vizsgáltuk. Magánterületen van a zöldfelület, ahová parkolnak a gépjárművek."

-----

FRISSÍTÉS 2019.10.29.:

ha reggel nyolckor a közterületesek arra járnának, cca. 20 tilosban parkoló autót találhatnának, nagyrészt a járdán, esetenként a park füvén. Pl. akkor büntethetnének is...

-----

A Margit-híd budai hídfőjénél, az Árpád fejedelem útja kezdetén, ahol az Irgalmasok Kórházának bővítése folyik, minden hétköznap a meglévő járdák nagy részét parkoló autók foglalják el. A napokban vettem észre, hogy már a Germanus Gyula park füvén is 10 (!) kocsi áll.
Elnézést kérek, a fotókat autóbusz ablakán át készítettem, nem túl jók.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Árpád Fejedelem útja 7

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon helyes, több ilyet!
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve Őrsi Gergelynek a II. kerület polgármesterének az orsi.gergely@masodikkerulet.hu email címre.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2019.10.29.: ha reggel nyolckor a közterületesek arra járnának, cca. 20 tilosban parkoló autót találhatnának, nagyrészt a járdán, esetenként a park füvén. Pl. akkor büntethetnének is... ----- A Margit-híd budai hídfőjénél, az Árpád fejedelem útja kezdetén, ahol az Irgalmasok Kórházának bővítése folyik, minden hétköznap a meglévő járdák nagy részét parkoló autók foglalják el. A napokban vettem észre, hogy már a Germanus Gyula park füvén is 10 (!) kocsi áll. Elnézést kérek, a fotókat autóbusz ablakán át készítettem, nem túl jók."-ról "FRISSÍTÉS 2020.01.31.: Sajnálom, de ez számomra nem válasz. Miért lenne magánterület a Germanus Gyula park, és a szélén vezető gyalogút ??! Amúgy pedig egyértelmű: az Irgalmasok épületbővítésén dolgozó személyek és cégek parkolnak a tilosban, mert csak munkanapon van ez így, ill. a dolgozós szombatokon. Miért nem vásárol(tat)nak az építőcéggel valahol parkolóhelyeket, hogy ne közterületet foglaljanak el ? ----- FRISSÍTÉS 2020.01.29.: A II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport válasza: "Ezt az ügyet már vizsgáltuk. Magánterületen van a zöldfelület, ahová parkolnak a gépjárművek." ----- FRISSÍTÉS 2019.10.29.: ha reggel nyolckor a közterületesek arra járnának, cca. 20 tilosban parkoló autót találhatnának, nagyrészt a járdán, esetenként a park füvén. Pl. akkor büntethetnének is... ----- A Margit-híd budai hídfőjénél, az Árpád fejedelem útja kezdetén, ahol az Irgalmasok Kórházának bővítése folyik, minden hétköznap a meglévő járdák nagy részét parkoló autók foglalják el. A napokban vettem észre, hogy már a Germanus Gyula park füvén is 10 (!) kocsi áll. Elnézést kérek, a fotókat autóbusz ablakán át készítettem, nem túl jók."-ra.

  • Pető Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnálom, de ez számomra nem válasz. Miért lenne magánterület a Germanus Gyula park, és a szélén vezető gyalogút ??!
    Amúgy pedig egyértelmű: az Irgalmasok épületbővítésén dolgozó személyek és cégek pa...
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ezt az ügyet már vizsgáltuk. Magánterületen van a zöldfelület, ahová parkolnak a gépjárművek.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. Ajánlani tudjuk, hogy ha konkrét szabálysértést észlel, akkor tegyen szóbeli bejelentést a 06-80-204...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "A Margit-híd budai hídfőjénél, az Árpád fejedelem útja kezdetén, ahol az Irgalmasok Kórházának bővítése folyik, minden hétköznap a meglévő járdák nagy részét parkoló autók foglalják el. A napokban vettem észre, hogy már a Germanus Gyula park füvén is 10 (!) kocsi áll. Elnézést kérek, a fotókat autóbusz ablakán át készítettem, nem túl jók."-ról "FRISSÍTÉS 2019.10.29.: ha reggel nyolckor a közterületesek arra járnának, cca. 20 tilosban parkoló autót találhatnának, nagyrészt a járdán, esetenként a park füvén. Pl. akkor büntethetnének is... ----- A Margit-híd budai hídfőjénél, az Árpád fejedelem útja kezdetén, ahol az Irgalmasok Kórházának bővítése folyik, minden hétköznap a meglévő járdák nagy részét parkoló autók foglalják el. A napokban vettem észre, hogy már a Germanus Gyula park füvén is 10 (!) kocsi áll. Elnézést kérek, a fotókat autóbusz ablakán át készítettem, nem túl jók."-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Pető Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, nem hiszem, hogy megoldhatatlan, csak nem oldották meg...:( Pl. ha reggel nyolckor a közterületesek arra járnának, cca. 20 tilosban parkoló autót találhatnának, nagyrészt a járdán, esetenké...
  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Pető Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ. Nem kétlem, hogy ellenőrzéseket hajtanak végre... de tegnap és ma is a gyalogosok közlekedésére szolgáló járda teljesen tele volt parkoló autókkal. Ami tény, a füvön nem álltak aut...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az illetékes osztálytól az alábbi választ kaptuk bejelentésére:

    "A Városrendészet ellenőrzést hajt végre, és szankcionálja a szabálysértőket."

    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt....
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. Ajánlani tudjuk, hogy ha konkrét szabálysértést észlel, akkor tegyen szóbeli bejelentést a 06-80-204...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Pető Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére