Megoldott

Gyűlik a szemét a szelektív gyűjtő körül

A Nagytétényi úton a szelektív hulladékgyűjtők köré egyre több szemetet halmoznak fel.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, XXII. kerület

Hozzászólások

  • FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A honlapjukon 2013. május 2-án megjelent, Szabó Viktor által, "Gyűlik a szemét a szelektív gyűjtő körül" címmel tett bejelentéssel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Szabó Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Teli kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Patera Kamilla
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Rózsakert utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kis forgalmú út menti szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Dunapart utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Baleset utáni szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Bartók Béla út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére