Megoldásra vár

Járdára lógó fa

Tisztelt Illetékes!

A VI. kerületi Bajza utca 39. számnál található egykori Jókai és Feszty villa területéről faágak lógnak a járdán közlekedőkre, akadályozva a közlekedést. Kérem, szíveskedjenek a fákat megmetszeni!

Segítségüket köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajza u. 39

Hozzászólások

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ! Várjuk az intézkedést. :)
  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Dobos Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük észrevételét.
    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Engedje meg, hogy tájékoztassuk
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VI. kerület"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére