Megoldott

Eső esetén járhatatlan a járda a Zeneiskola mellett

Amikor esik járhatatlanná válik a Zeneiskola melletti járda a hibás ereszcsatornából zuhánó víz és tócsák mellett, nehéz kikerülni a vízet

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Nagymező u. 1

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Celichowski Jerzy hozzászólt a bejelentéshez.

    Éppen nincsen eső és így nehéz megmondani, változott-e valami, de nem láttam semmi munkálatokat. Ha esik majd igyekszem beírni, hogy mi a helyzet.
  • Celichowski Jerzy visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Celichowski Jerzy hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó, hogy reagált a VI. kerület, kár azonban,. hogy ennyire nem konkrét a válasz: "szükséges intézkedés" - mit takar ez? "megvalósulásig" - azaz meddig?
  • Dobos Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük észrevételét.
    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Engedje meg, hogy tájékoztassuk
    ...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Celichowski Jerzy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére