Megoldásra vár

a járdán áthaladó behajtósáv vajon parkolónak minősül?

A Dózsa gy. út 86 előtt, a járdát keresztező 2db behajtósávot napi rendszerességgel parkolásra használják, a felére szűkítve ezzel a forgalmas járda (amel egyben bicikliútvonal is!) áteresztőképességét. Az úton sincs jelölve, hogy itt parkolóhelyek lennének kialakítva. Kérem, helyezzenek ki tiltó táblát, mert a járdán nem lehet parkolni!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Benczúr utca

Hozzászólások

  • Olga Dmitrijevna hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ! Akkor ezek szerint szabálysértés. Viszont azóta is ugyanez a helyzet, a dózsa gy. út más szakaszain is. Úgy tűnik, a bírságolás nem bír elrentettő erővel. Vagy az összeg kicsi, va...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Rendészeti Osztály"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Dobos Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az ügyet az illetékességgel rendelkező Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóságnak továbbítottuk.

    Üdvözlettel:

    Dobos Ágnes
  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Rendészeti Osztály

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület"-ról "VI. kerület Rendészeti Osztály"-ra.

  • Olga Dmitrijevna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére