Megoldott

Közvágóhíd kerékpárút állapota

Anonim Járókelő

A Közvágóhíd HÉV állomás mögött illetve a HÉV állomás melletti kocsma mögött a kerékpárút állapota erősen elhanyagolt. A kerékpárút erősen sáros, mellette sáros pocsolyák találhatók, illetve a környezet tele van szeméttel.
Kérjük, hogy a kerékpárutat illetve a mellette lévő földterületet szíveskedjenek rendezni.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közvágóhíd H (Kvassay Jenő út)

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Minőségi javulás, a kerékpárutat valoban takarították, azonban a környék továbbra is vállalhatatlan.
    Zárjuk le a bejelentést majd nyomon követtem. Szükség esetén újra bejelentem. Köszönjük a tisztelt...
  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt kerékpárút takarítását elvégezték munkatársaink.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF Nonprofit Zrt.

    --
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, September 25, 2019 5:30 PM
    To: Budapest Közút Útüzemelte...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére