Megoldott

Roncsautó

Kérem, intézkedjenek egy jó ideje itt álló elhagyott autó ügyében.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Varrógép u. 7

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt, mehet megoldottra.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám:2963/022-440/19

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, intézkedünk.

    Budapest, 2019.09.18

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő.

    2019-09-16 14:15 időpontban Járókelő.hu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Füleki Flavián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére