Megoldott

Hiányzó pad

Kérem, pótolják a hiányzó padot a csepeli sétányoknál.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 133

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Füleki Flavián hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma még a tavalyi év végén megoldódott, köszönöm szépen!
  • Füleki Flavián visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szeretnénk megköszönni, hogy észrevételével segíti a kerületben végzett munkánkat. A lakosság odafigyelésével, jó indulatú visszajelzéseivel tudunk közösen kialakítani egy élhetőb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Füleki Flavián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gallyak felsővezeték között

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Padot benővi a gyom(fa)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére