Megoldott

elhagyott autó

Anonim Járókelő

Ez az autó kb. egy éve áll ezen a helyen

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Károli Gáspár u. 11b

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    vizsga lejárt közbe
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám:2953/022-437/19

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, intézkedünk.

    Budapest, 2019.09.30.

    Tisztelettel : Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő

    2019-09-14 08:52 időpontban Járókelő.h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    november 26ig van rajta vizsga utána tudnak intézkedni ,addig sajnos még ottmarad
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére