Megoldott

szemetes lyukak

Anonim Járókelő

Bármi is legyen a képeken látható 2 lyuk, teleszemetelték.
Jobb lenne a szemét helyett növényeket látni.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 9

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00051930 számú bejelentésre az al
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület"-ról "FŐKERT"-ra.

  • . Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    A Damjanich utca (egyelőre) fővárosi kezelésben van, nem a 7. kerülethez tartozik.
  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére