Megoldatlan

Mind a két oldalon jàrda lezàrva

Kedves Jàrókelő.hu
A 3. Kerület San MArco utcàban van egy szakasz, melynek mind a két oldalàn le van zàrva a jàrda. Az egyik egy építkezés miatt kb 20m es szakaszon, a màsik oldal pedig a Reménység utcàtól a Föld utcàtig. Kérdésem az lenne, hogy ki adta ki ezt az engedélyt és mért nem gondoltàk végig. Kérlek Titeket, jutassàtok el a megfelelő szervezetnek, hogy legalàbb jellöljenek ki egy szakaszt biztonsàgos gyalogos közlekedésre.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, San Marco u. 81

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Indoklást ld. a kommentek között.
  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    A felújítàs befejeződött és az ügy csak ezzel oldódott meg....
    Sajnos az ellenőrzés utàn valóban elkerítettek egy szakaszt a gyalogosak részére, de az csak 19 óra és reggel 6között lehetett hasznàlni,...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Mezei Mária Úrhölgy!

    Köszönjük bejelentését!

    Szeretnénk tájékoztatni, hogy hivatalunk korábban előírta a házfelújítást végzőknek, hogy jelöljenek ki nyomvonalat a gyalogos közlekedés biztos
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Az építkezésnél ez van kirakva:
  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kis eső, nagy árvíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Massár István
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Toldás köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda és úthiba

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére