Megoldásra vár

Megdőlt kresz-tábla

A XII. kerület Stromfeld Aurél út - Nárcisz utca kereszteződésében található, középső járdaszigetes zebránál a gyalogos átkelőhelyet jelző egyik kresz-táblának vélhetően nekiment egy autó, és az jelentősen megdőlt (lásd fotó). Jelen állapotában - tekintettel arra, hogy bármikor teljesen kidőlhet a helyéről - közvetlen veszélyt jelent a zebrán átkelő gyalogosokra, illetve az úttesten elhaladó forgalomra egyaránt. Kérem szíves intézkedésüket a tábla mielőbbi helyreállítása érdekében. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Stromfeld Aurél út 35

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Leslie bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére