Megoldásra vár

Bp. XXII. Játék utca kerékpárral való kétirányú használata 2.0

A korábban bejelentett és elfogadott (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/45106/bp-xxii-jatek-utca-kerekparral-valo-ketiranyu-hasznalata) szembe-kerékpársáv Játék utcai folytatására lenne szükség, a közelmúltban megváltozott forgalmi rend szerint.
Budapesten XXII. kerületben a Játék utca újabb szakasz lett (ellentétes irányban) egyirányúvá téve a Duna utca és a Szent István tér között, melyen szintén nagyon célszerű és hasznos lenne a kerékpárral való kétirányú közlekedés. Bízva ismételten a pozitív elbírálásban, és a mielőbbi megvalósításban, köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Játék u. 9

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szem Pál hozzászólt a bejelentéshez.

    Néhány héttel ezelőtt még nem történt változás.
  • Szem Pál visszajelzésére vár.

  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Az 51856-es számon nyilvántartott megkeresésre Társaságunk az alábbi választ adja:

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy az ígért kerékpáros infrastruktúra kialakításánál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szem Pál hozzászólt a bejelentéshez.

    Tudomásom szerint nem történt változás
  • Szem Pál visszajelzésére vár.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Az 51856-os számon nyilvántartott megkeresésre Társaságunk az alábbi választ adja:

    Tisztelt Szem Pál úr!

    Kérésének eleget téve Társaságunk megvizsgálja a kerékpárosok ellen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szem Pál bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ferde jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Leányka utcai lakótelep (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Margit utca gyalogos lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Török utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére