Megoldott

Járdára belógó növényzet

A Homoktövis utcai parkban, nagyjából a Csíksomlyó utca magasságában két helyen is annyira benőttek már a bokrok ágai a sétaútra, hogy nagyjából a felét elfoglalják már annak. Jó lenne, ha valaki ezeket meg tudná nyesegetni.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Homoktövis u. 113

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Kálmánházi István hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült. Köszönjük :)
  • Kálmánházi István visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • IV. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A hajtások eltávolítását a munkatársak 2019 évben elvégzik.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Kálmánházi István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére